Strešné stany pilgrIms

Slovenská značka PILGRIMS, to sú kvalitné strešné a expedičné stany za férové ceny. Ak hľadáte komfort a pohodlie na vašich cestách, autostany PILGRIMS sú tou správnou voľbou.   

PILGRIMS Family 2.1

​​​​​​​CENA: 1999 Eur s DPH

Model Family S je ideálny pre rodiny s deťmi. Vnútorné priestory pohodlne prichýlia dve dospelé osoby a dve deti. Model Family S je možné vybaviť markízou alebo aj predsieňou, ktorá ešte zvýši kapacitu stanu. 

PILGRIMS Hill 130

CENA: 1799 Eur s DPH

Model Hill sa rozkladá a skladá najrýchlejšie . Tento model je vhodný pre dve dospelé osoby. Obrovskou prednosťou je váha len 55 kíl, vďaka čomu je vhodný na väčšinu osobných automobilov.

PILGRIMS Hill 150

CENA: 1999 Eur s DPH

Model Hill AL 150 sa rozkladá a skladá najrýchlejšie. Tento model je vhodný pre dve dospelé osoby a dieťa.  Obrovskou prednosťou je celohliníková konštrukcia, vďaka ktorej je jeho váha len 70 kg.

PILGRIMS Horizont 140

AKCIA: 1699 Eur s DPH

Stan v klasickom dizajne vhodný pre dve osoby(max. 2 dospelé osoby a 1 dieťa). Tento model je dostupný aj s čiernou škrupinou. Všetky štyri okná sú otvárateľné a vybavené sieťkami proti hmyzu. Stačí sa zbaliť a vyraziť. Model Horizont 140 je vybavený polstrovaním oboch škrupín(hornej aj spodnej). Antikondenzačná podložka je súčasťou stanu.