PILGRIMS

Slovenská značka PILGRIMS, to sú kvalitné strešné a expedičné stany za férové ceny. Ak hľadáte komfort a pohodlie na vašich cestách, autostany PILGRIMS sú tou správnou voľbou.

PILGRIMS Family 2.1
1999 Eur s DPH

Model Family S je ideálny pre rodiny s deťmi. Vnútorné priestory pohodlne prichýlia dve dospelé osoby a dve deti. Model Family S je možné vybaviť markízou alebo aj predsieňou, ktorá ešte zvýši kapacitu stanu.

PILGRIMS Hill 130
1799 Eur s DPH

Model Hill sa rozkladá a skladá najrýchlejšie . Tento model je vhodný pre dve dospelé osoby. Obrovskou prednosťou je váha len 55 kíl, vďaka čomu je vhodný na väčšinu osobných automobilov.

PILGRIMS Hill 150
1999 Eur s DPH

Model Hill AL 150 sa rozkladá a skladá najrýchlejšie. Tento model je vhodný pre dve dospelé osoby a dieťa. Obrovskou prednosťou je celohliníková konštrukcia, vďaka ktorej je jeho váha len 70 kg.

PILGRIMS Horizont 140
AKCIA: 1699 Eur s DPH

Stan v klasickom dizajne vhodný pre dve osoby(max. 2 dospelé osoby a 1 dieťa). Tento model je dostupný aj s čiernou škrupinou. Všetky štyri okná sú otvárateľné a vybavené sieťkami proti hmyzu. Stačí sa zbaliť a vyraziť. Model Horizont 140 je vybavený polstrovaním oboch škrupín(hornej aj spodnej). Antikondenzačná podložka je súčasťou stanu.

PILGRIMS Family 160
1899 Eur s DPH

TERMOIZOLAČNÁ VLOŽKA V CENE
Model Family je ideálny pre rodiny s deťmi. Vnútorné priestory pohodlne prichýlia tri osoby. Model Family je možné vybaviť markízou alebo aj predsieňou, ktorá ešte zvýši kapacitu stanu. V cene stanu je aj antikondenzačná podložka a termoizolačná vložka určená do chladnejšieho počasia.

PILGRIMS Nomád
1899 Eur s DPH

Model NOMÁD je veľmi ľahký stan s priestranným interiérom. Vnútorné priestory pohodlne prichýlia dve dospelé osoby. Na stan je možné jednoducho upevniť dalšie príslušenstvo. Stan ponúka množstvo odkladacích priestorov. Je zároveň najľahším hliníkovým stanom s dvojmetrovou dĺžkou. Stan je použiteľný v obidvoch smeroch jazdy.